Трансмісійна олива для сучасного автомобіля - купити в Україні
Основне завдання, яке покладається на трансмісійне масло - це тепловідведення і змащування пар коробки передач, роздавки, або редуктора. Найважливіша якість подібного продукту - це широкий температурний діапазон, при якому трансмісійна олива не змінює своїх властивостей, тобто не втрачає в'язкості і не загусне в умовах підвищених або знижених температур.
Одним з важливих аспектів є хімічна нейтральність оливи та її антикорозійні властивості. Стійкість до спінювання також визначає термін служби трансмісійного масла, так і компонентів коробок передач, диференціалів або механізмів рульового управління. При спінюванні утворюються бульбашки повітря, які негативно впливають на теплопровідність та змащувальні властивості сервісної рідини.
У механічні коробки передач заливають спеціальні трансмісійні автомобільні оливи, відповідні конкретному авто за рівнем в'язкості та класу призначення. Враховуються також такі показники як навантаження зварювання та діаметр плями зносу. Асортимент трансмісійних масел дійсно широкий, тому думки про їх ефективність відрізняються. Більшість позитивних відгуків покупців – на боці синтетичних мастильних матеріалів. Проте з економічного погляду вигідніше купувати мінеральну трансмісійну оливу.
Переваги трансмісійних масел:
Всі рідини розділені на три типи з яких воно складається: мінеральна олива, синтетична та напівсинтетична.
Найдешевшим прийнято вважати мінеральну оливу. Мінеральні вважаються менш стійкими до перепадів температур, тому вимагають більш частої заміни. Сировиною для мінеральної оливи є нафта, піддана технологічній обробці. Так дані види оливи слабостійкі до окислення, вони застосовуються для низько спритних трансмісій. Відсутня необхідність добавки присадок проти задирів через природний вміст сірки. Дане масло має обмежений діапазон застосування через свої в'язкі характеристики.
Для тривалої експлуатації авто ми рекомендуємо використовувати синтетичні трансмісійні оливи. У них краще плинність і за умови експлуатації в знижених температурах така рідина поводиться набагато краще. Вона менше схильна до окислення, вважається придатною для будь-якого сезону року, але в ціновому діапазоні дорожчий продукт. «Синтетика» за своїми експлуатаційними якостями набагато краща, але й вартість її вища. Дані масла слабо схильні до окислення, мають відмінну в'язкість. Це дає можливість використовувати один тип мастила весь рік. Відмінно підходять для високонавантажених трансмісій. Найкращий варіант для коробок передач та редукторів.
Для клієнтів, які люблять якість та оптимальну ціну ми пропонуємо купити напівсинтетичну оливу для трансмісії. Ця рідина якісніша ніж мінеральне, дешевше синтетичного, а за показниками терміну служби перевищує мінеральне на 25-30%.
Присадки, введені в базову основу, забезпечують масляну захисну плівку для всіх компонентів коробки передач і редукторів. Це відбувається і в процесі експлуатації і за простою. Присадки підвищують функціонал трансмісійної оливи. Властивості присадок:
В'язкість трансмісійних масел класифікується за стандартами SAE. На даний момент застосовуються всесезонні мастила з маркуванням від 75W-85 до 85W-140. Для України оптимальною в'язкістю є 75W-80(90). Така олива забезпечує відмінні мастильні характеристики від -40 до +35 °C.
Трансмісійні оливи класифікуються за призначенням: для автомобілів з автоматичними коробками або механічними коробками. Відповідно до стандарту API, продукція для механічних коробок передач, диференціалів та роздаткових коробок маркується буквено-цифровим індексом: GL-1, GL-2, GL-3, GL-4, GL-5, GL-6 та MT-1. Клас надається залежно від наявності додаткових присадок. Так, наприклад, стандарт GL-4 включає базові присадки - антикорозійні, протипінні, антиокислювальні і використовується в трансмісіях або редукторах, які експлуатуються у важких умовах з підвищеним навантаженням.
Клас GL-6 має властивості всіх попередніх, але має покращені характеристики і на додаток до базових присадок, збагачений протизадирними та протизносними компонентами. GL-6 - застосовується в гіпоїдних передачах зі збільшеним зсувом, що працюють в умовах високих швидкостей, великих моментів, що крутять, і ударних навантажень. Ціна трансмісійної оливи залежить від виробника і варіюється відповідно до класу, стандарту та набору присадок. Поширені в'язкості трансмісійної оливи: 80W-90, 80W-140, 85W-90, 85W-140, 75W-80, 75W-85, 75W-90, 75W-140.
Трансмісійна рідина для автоматичних коробок називається – ATF. Ці оливи також мають свої класифікації: Dexron, Dexron II, Dexron III, Dexron VI. Чим вище цифрове значення, тим більше експлуатаційних характеристик закладено у продукт. Крім стандартної класифікації рідин ATF, масла мають допуски і від автовиробників, враховувати які необхідно.
Сама заміна трансмісійної рідини чітко регламентується виробником і завжди залежить від кілометрів, які проїхав автомобіль та його інтенсивності руху. При виборі мастильних матеріалів для трансмісії варто керуватися інструкцією з експлуатації автомобіля. Потрібно намагатися підібрати варіант, максимально близький до рекомендованого.
Бажаєте купити трансмісійну оливу, але не знаєте, яка саме потрібна для вашого автомобіля? Порадьтеся із консультантами інтернет-магазину ХіпАвто. Вони швидко і безпомилково підберуть оптимальний мастильний матеріал. Крім того, на нашому сайті Ви можете ознайомитись з відгуками про продукцію, що також допоможе зробити правильний вибір.
В інтернет магазині автозапчастини ХіпАвто ви можете придбати трансмісійну оливу. Хороший вибір якісної продукції, висококласний сервіс та трансмісійна олива ціна якого вас приємно здивує – все це наш інтернет-магазин.
Змащувальні рідини потрібні як для ручних, так і для автоматичних коробок перемикання передач. Вони утворюють міцну захисну плівку, що знижує навантаження на компоненти механізму і перешкоджає їх стиранню. У нас ви можете купити масло трансмісійне для легкових та вантажних авто. А також можете купити мастильні матеріали для редукторів, диференціалів та ін. Є й лінійка масел, призначених для жорсткої експлуатації авто в умовах бездоріжжя.